4. Anadolu Medya Ödülleri

 
AYD ÜYELERİYLE KÜLLİYE'DE

 
Gazeteler

 
Gerekli Linkler

 
Hava Durumu

 
Namaz Vakitleri

 
Haberler
320 Anadolu Medyası Kara Propagandaya Geçit Vermeyecek!
320 Anadolu Medyası Kara Propagandaya Geçit Vermeyecek!
320 Anadolu Medyası Kara Propagandaya Geçit Vermeyecek! Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye'nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere 'Zeytin Dalı Herakatı' başlatmıştır.  An..
3. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
3. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından "3. Anadolu Medya Ödülleri Töreni" düzenlendi. Rixos Grand Ankara Hotel'de düzenlenen tören; Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma Deni..
Karaaslan: Anadolu Medyası Yerli ve Milli Medya
Karaaslan: Anadolu Medyası Yerli ve Milli Medya
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Anadolu Yayıncılar Derneğini ziyaret etti.  Anadolu Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Sinan Burhan, KONTV Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, Mir Ajans Genel Müdürü Ali Ayvat, Urfa TV Gene..
3. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
3. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
Geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Anadolu Medya Ödüllerinin 3. sü bu sene yine yoğun bir katılımla GarandAnkara (Rixos) Otelinde gerçekleştirilecek. 3. anadolu Medya Ödülleri 340 Anadolu Medyası tarafından belirlendi. Medya dünyası..
Burhan: ''Anayasa Mahkemesi'nin kararı olumlu ancak..!''
Burhan: ''Anayasa Mahkemesi'nin kararı olumlu ancak..!''
Anayasa Mahkemesi, radyo yayıncılığı sıralama ihalesinin ne zaman yapılacağının belirsiz bırakılmasının ifade ve basın özgürlüğü haklarını ihlal ettiğine karar verdi. Anayasa Mahakemesi'nin kararına ilişkin yazılı basın açıklaması yapan ..
AYD Heyeti Bağdat’ta
AYD Heyeti Bağdat’ta
ANADOLU Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan ve Başkan Yardımcısı Hasan Yavuz Bakır, Bağdat’ta Filistin Enformasyon Bakanı Mahmut Halife ile görüştü. Bakan Halife, “Türk hükümetinin ve halkının Filistin’e desteğini çok değerli buluyoruz...
"Anadolu Medyası Bu Tuzağa Düşmeyecek"
Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, ABD'deki kumpas davası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "ABD Basını ve siyasilerinin hazırladığı tuzağa düşmeyeceğiz. Bu çerçevede ulusal medya mensuplarına da sorumluluk çağrısı yapıyor,..
SİNAN BURHAN:
SİNAN BURHAN: "YERLİ MEDYA DESTEKLENMELİ"
SİNAN BURHAN: "YERLİ MEDYA DESTEKLENMELİ" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Basım, Yayım ve Medya Sektör Kurulu, MÜSİAD Mardin Şubesi ev sahipliğinde Yay Grand Otel’de “Yerel Medyada Dönüşüm Ve Yeni Arayışlar ” ana başlıklı ..
Başkan Sinan Burhan  Bakan Fikri Işık'la görüştü
Başkan Sinan Burhan Bakan Fikri Işık'la görüştü
Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete AYD Başkanı Sinan Burhan'ın yanı sıra Kon TV Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, Kanal Fırat Gene..
348 Yerel Medyanın Belirlediği Anadolu Medya Ödülleri Açıklandı
348 Yerel Medyanın Belirlediği Anadolu Medya Ödülleri Açıklandı
348 Yerel medya tarafından belirlenen 3. Anadolu Medya Ödülleri açıklandı.  Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Anadolu Medya Ödüllerini kazananlar açıklandı. Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan..