4. Anadolu Medya Ödülleri

 
AYD ÜYELERİYLE KÜLLİYE'DE

 
Gazeteler

 
Gerekli Linkler

 
Hava Durumu

 
Namaz Vakitleri

 
Haberler
Burhan: ''Anayasa Mahkemesi'nin kararı olumlu ancak..!''
Burhan: ''Anayasa Mahkemesi'nin kararı olumlu ancak..!''
Anayasa Mahkemesi, radyo yayıncılığı sıralama ihalesinin ne zaman yapılacağının belirsiz bırakılmasının ifade ve basın özgürlüğü haklarını ihlal ettiğine karar verdi. Anayasa Mahakemesi'nin kararına ilişkin yazılı basın açıklaması yapan ..
AYD Heyeti Bağdat’ta
AYD Heyeti Bağdat’ta
ANADOLU Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan ve Başkan Yardımcısı Hasan Yavuz Bakır, Bağdat’ta Filistin Enformasyon Bakanı Mahmut Halife ile görüştü. Bakan Halife, “Türk hükümetinin ve halkının Filistin’e desteğini çok değerli buluyoruz...
"Anadolu Medyası Bu Tuzağa Düşmeyecek"
Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, ABD'deki kumpas davası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "ABD Basını ve siyasilerinin hazırladığı tuzağa düşmeyeceğiz. Bu çerçevede ulusal medya mensuplarına da sorumluluk çağrısı yapıyor,..
SİNAN BURHAN:
SİNAN BURHAN: "YERLİ MEDYA DESTEKLENMELİ"
SİNAN BURHAN: "YERLİ MEDYA DESTEKLENMELİ" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Basım, Yayım ve Medya Sektör Kurulu, MÜSİAD Mardin Şubesi ev sahipliğinde Yay Grand Otel’de “Yerel Medyada Dönüşüm Ve Yeni Arayışlar ” ana başlıklı ..
Başkan Sinan Burhan  Bakan Fikri Işık'la görüştü
Başkan Sinan Burhan Bakan Fikri Işık'la görüştü
Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete AYD Başkanı Sinan Burhan'ın yanı sıra Kon TV Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, Kanal Fırat Gene..
348 Yerel Medyanın Belirlediği Anadolu Medya Ödülleri Açıklandı
348 Yerel Medyanın Belirlediği Anadolu Medya Ödülleri Açıklandı
348 Yerel medya tarafından belirlenen 3. Anadolu Medya Ödülleri açıklandı.  Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Anadolu Medya Ödüllerini kazananlar açıklandı. Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan..
AYD Başkanı Sinan Burhan'dan ''İmdat'' Çağrısı!
AYD Başkanı Sinan Burhan'dan ''İmdat'' Çağrısı!
Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme AŞ (TÜRKSAT) frekans ücretlerinin yüksek olduğunu ve telif haklarının yerel yayıncıları ekonomik olarak zorladığını savunarak fiyatların yeniden dü..
Anadolu medyasından Başbakan Yıldırım'a çağrı
Anadolu medyasından Başbakan Yıldırım'a çağrı
Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, Anadolu medyası adına Başbakan Binali Yıldırım'a çağrı yaptı. Sinan Burhan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Milli ve yerli değerlerin bekçisi durumunda bulunan ve her daim mi..
Uluslararası Karadeniz Kültür Turizm ve Medya Şurası
Uluslararası Karadeniz Kültür Turizm ve Medya Şurası "RİZE"
Dünya Medyası bu sefer Rize'de bir araya geliyor. Daha önce Konya ve Ankara'da gerçekleştirilen Uluslararası Medya Kurultayı'nın 3. ayağı Karadeniz bölgesinde Rize ilimizde yapılacak. Farklı ülkelşerden onlarca gazetecinin bir araya geleceğ..
DÜNYA MEDYASI ANKARA'DA BULUŞTU
DÜNYA MEDYASI ANKARA'DA BULUŞTU
ULUSLARARASI MEDYA ÇALIŞTAYI ANKARA'DA YAPILDI 40 ÜLKEDEN GELEN GAZETECİLER BOMBALAN MECLİS VE KÜLLİYEYİ GEZDİ Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından organize edilen, 20 – 21 Eylül tarihleri arasında, ilki Konya – Karaman’da gerçekleştiri..