4. Anadolu Medya Ödülleri

 
AYD ÜYELERİYLE KÜLLİYE'DE

 
Gazeteler

 
Gerekli Linkler

 
Hava Durumu

 
Namaz Vakitleri

 
Anadolu Yayıncılar Derneği’nden Diyarbakırlı annelere destek

PKK tarafından kaçırılan evlatları için Diyarbakır’da HDP İl Binası önünde oturma eylemi yapan annelere Anadolu Yayıncılar Derneği destek ziyaretinde bulundu. Burada dernek üyesi 320 kuruluş adına açıklama yapan Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, “HDP’lilerin çocukları Maldiv’lerde Bahama Adalarında tatil yaparken bugün buradaki annelerimizin çocukları ölümle karşı karşıya gelmişlerdir. Kaçırılmışlardır. HDP tarafından dağa gönderilmişlerdir” dedi.

Anadolu Yayıncılar Derneği, HDP Diyarbakır İl Binası önünde açıklama yaparak Anadolu Yayıncıları olarak annelerin yanında olduklarını ifade ederek terör örgütlerini lanetlediler.
Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, Çay TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Yavuz Bakır, Kanal Urfa Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Toru ve Muğla Türk TV Genel Yayın Yönetmeni Serap Ülkü 320 Anadolu Medyası adına Diyarbakır'da eylem yapan anneleri ziyaret ettiler.

“ANNELERE ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR MEDYA DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, “Anadolu Yayıncılar Derneği olarak 320 üyemizle Diyarbakır Annelerinin yanındayız. Diyarbakırlı anneler Kayserililerin de anneleri, Rizeliler 'in de anneleri, Türkiye'nin dört bir yanındaki şehirlerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da anneleri. Anadolu Yayıncılar Derneği olarak biz Diyarbakır Annelerinin ellerini öpmeye dualarını almaya ve kendilerine destek olmaya geldik. Üyelerimiz olan yerel televizyon ve yerel gazetelerle birlikte bu annelere elimizden geldiği kadar medya desteği vereceğiz” dedi.

Tarih : 7.5.2020
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.