ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ

 
5. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ

 
Gazeteler

 
Gerekli Linkler

 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Hava Durumu

 
Namaz Vakitleri

 
Hakkımızda

ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ
ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ, BÜNYESİNDE 320 YEREL VE BÖLGESEL RADYO, TELEVİZYON, DİJİTAL MEDYA, GAZETE VE DERGİ’Yİ BARINDIRAN ETKİN BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR. 
……
DERNEK OLARAK, “BÜTÜN YOLCULUKLAR İLK ADIMLA BAŞLAR” SÖZÜNDEN YOLA ÇIKARAK ADIMIMIZI ATTIĞIMIZ GÜNDEN BUYANA ÇOK ÖNEMLİ FAALİYETLERE İMZA ATTIK. 
……
ANADOLU MEDYASI, REFERANSINI YÜCE MİLLETİMİZDEN ALMAKTADIR.
GÜNDEMİ MİLLETİN GÜNDEMİDİR. KURULUŞ İLKELERİ MİLLET, CUMHURİYET, BAYRAK VE EZANDIR. 
……
YEREL MEDYA KURULUŞLARI 780 BİN KİLOMETRE KARELİK VATAN TOPRAKLARININ KILCAL DAMARLARIDIR. DEVLETİN KALBİNDEN POMPALANAN KAN O DAMARLARDAN TÜM BEDENE DAĞILIR. MİLLİ İRADENİN VATAN SATHINDAKİ GÖZÜ, KULAĞI VE SESİ YEREL MEDYA TEŞEKKÜLLERİDİR. 
GEZİ OLAYLARI VE 17-25 ARALIK DARBE SÜRECİNDE CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDA YER ALDIK. 
15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI YEREL MEDYAYI ORGANİZE EDEREK, MEYDANLARDAN VE STÜDYOLARIMIZDAN ORTAK YAYINLAR YAPTIK.  15 TEMMUZ VE SONRASINDA BİR AY BOYUNCA DEVAM EDEN MEYDAN NÖBETLERİNİ 7/24 CANLI YAYINLARLA İZLEYİCİYE AKTARDIK.
500 YEREL MEDYA TEMSİLCİSİNİ CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ’NDE CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE BULUŞTURDUK. 
DÜZENLEDİĞİMİZ ÇALIŞTAY, SEMPOZYUM, PANEL VE BENZERİ ETKİNLİKLERLE ÖZELDE YEREL, GENELDE YAYGIN MEDYANIN SORUNLARINI GÜNDEME GETİRDİK. 
SADECE YEREL VE ULUSAL MESELELERLE İLGİLENMEDİK, GÖNÜL COĞRAFYAMIZIN TÜMÜNDE MEYDANA GELEN ÖNEMLİ GELİŞMELERDE DEVLETİMİZİN YANINDA DURDUK.

SURİYE’DE MEYDANA GELEN VAHİM GELİŞMELERDEN ETKİLENEN MÜLTECİLER İÇİN KAMPANYALAR DÜZENLEDİK.
YABANCI BASININDA YER ALAN, YALAN VE İFTİRA DOLU HABERLERE
KARŞI DURDUK, BÜYÜKELÇİLİKLER ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMALARI YAPTIK.
ULUSLARARASI KÜLTÜR TURİZM VE MEDYA KURULTAYLARI YAPARAK YEREL, ULUSAL VE ULUSLARARASI BASIN MENSUPLARINI ANKARA, KONYA, RİZE, ORDU GİBİ FARKLI ANADOLU İLLERİNDE BİR ARAYA GETİRDİK.
FARKLI ÜLKELERDE ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ OLARAK ÇEŞİTLİ FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRDİK. 
AZERBAYCAN’DA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ULUSLARARASI MEDYA KURULTAYINDA 15 TEMMUZ’U VE YAŞANAN GELİŞMELERİ ULUSLARARASI BASIN KURULUŞLARI İLE PAYLAŞTIK. 
ANADOLUNUN ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERİNDE “UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE MEDYANIN ROLÜ” KONULU SEMPOZYUMLAR DÜZENLEYEREK GENÇLERİMİZİ BU KÖTÜ ALIŞKANLIKLARA KARŞI DUYARLI HALE GETİRMEYE ÇALIŞTIK. 
İLLERİMİZİN TAMAMINA YAKININDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ‘ANADOLU SORUYOR’ İSİMLİ ORTAK YAYIN PROGRAMLARIYLA AZİZ VATANIMIZIN BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN GÜZELLİKLERİNİ EKRANLARA TAŞIDIK.
ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ OLARAK YEREL MEDYA’NIN GÜCÜNE GÜÇ KATACAK BİR SİSTEMLE YEREL MEDYA HABERLERİNİ TEK BİR HAVUZDA TOPLAYAN MİLLET HABER AJANSINI KURDUK.
CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞI DESTEKLERİ İLE YENİ İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ, GELENEKSEL MEDYA, TÜRKİYE'NİN TANITIMI, GLOBAL BİLGİ AĞLARI, VERİ GÜVENLİĞİ VE BİLGİ AĞLARI TÜM YÖNLERİYLE ELE ALINDIĞI TÜRKİYE’DE İLK DEFA DİJİTAL DÜNYA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRDİK. 
HER YIL ORGANİZE ETTİĞİMİZ ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ TÖRENLERİNDE, ALANINDA BAŞARILI OLAN VE TAKDİR EDİLMEYİ HAK EDEN MEDYA MENSUPLARINI, ANADOLUYA RUH VEREN İSİMLERİ ONORE ETMEYE ÇALIŞTIK.
ÖDÜL TÖRENLERİMİZİ; CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BAŞTA OLMAK ÜZERE BAKANLARIMIZIN, BÜROKRATLARIMIZIN VE SİYASETÇİLERİMİZİN KATILIMIYLA BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRDİK. 
BİLİYOR VE İNANIYORUZ Kİ, KALEMİ VE KELAMI DEVLETİN BEKASI, MİLLETİN SELAMETİ OLAN MEDYA MENSUPLARI HER TÜRLÜ ÖVGÜYE LAYIKTIR