4. Anadolu Medya Ödülleri

 
AYD ÜYELERİYLE KÜLLİYE'DE

 
Gazeteler

 
Gerekli Linkler

 
Hava Durumu

 
Namaz Vakitleri

 
AYD Başkanı Sinan Burhan “Faizci rantiyecilere evet deyin sizi de övsü

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan Bengü Türk Tv’de katıldığı programda Türk Ekonomisinin hedef alındığını belirterek “ Damat, Damat diyerek Berat Bey üzerinden atış yapıyorlar. Oysa hedef milli ekonomi ve milli sanayidir. Sayın Berat Albayrak değil başkası da bakan olsa ekonomi hedef olmaktan kurtulamayacaktır. Mesele bağımsız ve milli bir ekonomi meselesidir” diye konuştu. 
Ak Parti hükümetleri döneminde bazı bakanların uluslararası finans kapital ve faiz lobilerinin dediğini yaptığı için aferin aldıklarını belirten Burhan “ sizde faiz ekonomisine teslim olursanız size de aferin derler. Ama ben milli ekonomi ve milli sanayide ısrar ederim derseniz sizi başarısız ilan ederler linç ederler” diye konuştu. 
Burhan, ayrıca Berat Albayrak’ın sadece kendisi değil ailesi de bu linçten nasibini aldı. Bazıları muhalefet adı altında bu aileyi linç ettiler. Bizler Anadolu medyası olarak bu tür karalama kampanyalarını kınadık. Anadolu medyası gerçekleri anlatmaya devam edecektir. Diye konuştu. 

 

 

Tarih : 18.8.2020
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.