4. Anadolu Medya Ödülleri

 
AYD ÜYELERİYLE KÜLLİYE'DE

 
Gazeteler

 
Gerekli Linkler

 
Hava Durumu

 
Namaz Vakitleri

 
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AYD üyelerini kabul etti


Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Burhan ve yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü'nde kabul etti.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Burhan ve yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
 
Anadolu'nun en eski yerel gazetelerinden olan ve bu yıl kuruluşunun 68. yılını kutlayan Yeni Konya Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, kabulde, gazetenin çalışmalarına ilişkin Kurtulmuş'a bilgi verdi.
 
Kurtulmuş, kurulduğu ilk günden bu yana yayın hayatını sürdüren gazetenin 68. kuruluş yıl dönümünü kutladı. Kurtulmuş, Anadolu medyasına her zaman destek verdiğini, bu desteğinin süreceğini ifade etti.
 
AYD, televizyonların taleplerini Kurtulmuş'a iletti
 
AYD Yönetim Kurulu Başkanı Burhan, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'a, Anadolu'da yayın yapan gazete, televizyon ve radyoların sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin hazırladıkları bir raporu sundu.
 
Raporda, yerel gazeteler gibi yerel televizyonların da desteklenmesi talebine yer verildi. "Resmi ilanlardan ve kamu reklamlarından televizyonlar da istifade etmelidir." ifadesine yer verilen raporda, kamu spotlarının televizyonlarda ücretli yayınlanması talebi aktarıldı.

Tarih : 8.7.2016
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.