ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ

 
5. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ

 
Gazeteler

 
Gerekli Linkler

 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Hava Durumu

 
Namaz Vakitleri

 
Fahrettin Altun’a yeşil pasaport ziyareti

Anadolu Yayıncılar Derneği öncülüğünde bir gurup gazeteci İletişim Başkanı Fahrettin Altun’u ziyaret ederek yeşil pasoport talebinde bulundular. 

 

Gazetecilerin gerek savaş zamanlarında gerekse diplomatik krizlerde acil yurt dışına çıkmaları gerektiğini belirten gazeteciler yeşil pasaport acil ihtiyaçtır dediler. 

Ziyarete Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Kanal D Ankara Temsilcisi Zafer Şahin, Türk Medya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet gazeteci Oral Çalışlar ve Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan katıldı.

ALTUN'DAN DESTEK SÖZÜ
Gazetecilere her daim yardımcı olduklarını belirten İletişim Başkanı Fahrettin Altun bu konuda ellerinden geleni yapacaklarını medyanın rahat ve özgür çalışması için destek olacaklarını belirtti.

BAŞKAN BURHAN'DAN TEŞEKKÜR
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan "Sayın Fahrettin Altun her daim hem ulusal hem de yerel medyanın sorularını çözme noktasında yardımcı olmuştur. Bu konuda da bizlere desteği nedeniyle teşekkür ediyoruz. Yeşil pasaport mesleğimizin önemli bir ihtiyacını karşılıyor. Sayın Altun’a ilgileri nedeniyle teşekkür ederim dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZDAN  DESTEK BEKLİYORUZ
Burhan ayrıca “Bugüne kadar onlarca reform ve hizmete imza atan Cumhurbaşkanımızdan bizleri yalnız bırakmamasını istirham ediyoruz. Yeşil pasaport biz medya mensupları işin acil bir ihtiyaçtır. Bu konuda ilgi ve destek bekliyoruz “ diye konuştu.

Sinan Burhan ve gazetecilerden oluşan heyet, geçtiğimiz hafta da TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'u ziyaret etmişti.

Tarih : 29.9.2023
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.