ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ

 
5. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ

 
Gazeteler

 
Gerekli Linkler

 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Hava Durumu

 
Namaz Vakitleri

 
Numan Kurtulmuş Anadolu Yayıncılar Derneği'nde

AK Parti Genel BaşkanVekili Numan Kurtulmuş, Anadolu Yayıncılar Derneği’nin düzenlemiş olduğu Anadolu Sohbetleri programında Televizyon ve Gazetelerin Ankara Temsilcileri ile bir araya geldi.

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, AK Parti Genel BaşkanVekili Numan Kurtulmuş’u ağırladı. Anadolu Yayıncılar Derneğinin düzenlemiş olduğu Anodulu Sohbetleri programının konuğu AK Parti Genel Başkanvekili Numan KURTULMUŞ'tu. Televizyon ve gazete temsilcilerinin de hazır bulunduğu Anadolu Sohbetleri programında  Kurtulmuş, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş açıklama yaptı. Adana'daki terör saldırısına ilişkin konuşan Kurtulmuş, "Terör er ya da geç sona erecek" dedi. CHP ve İyi Parti heyetinin IMF ile yaptığı gizli görüşmeye de tepki gösteren Kurtulmuş, "Kemal Derviş dönemi geride kaldı" ifadelerini kullandı. "Birileri boşuna heveslenmesin" diyen Kurtulmuş, "IMF defterini kenara attık" diye konuştu.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş açıklama yaptı. Adana'daki terör saldırısına ilişkin konuşan Kurtulmuş, "Terör er ya da geç sona erecek" dedi.

Kurtulmuş, Fırat'ın doğusuna operasyona ilişkinse, "30 kilometre derinliği güvenli bölge yapacağız. Eninde sonunda bu bölge temizlenecek" diye konuştu.

CHP-İyi Parti'nin IMF ile görüşmesi

Numan Kurtulmuş, CHP-İyi Parti heyetinin IMF ile yaptığı gizli görüşmeyle ilgili şunları söyledi:

"IMF sadece ekonomik konularda tavsiyelerde bulunan ya da bir şekilde yol gösteren kuruluş değildir. IMF küresel kapitalizmin siyasal kurumlarından biridir.

Birileri istese de istemese de Türkiye bir daha IMF'ye muhtaç kalmayacaktır. Kimse heveslenmesin, gizli-kapaklı görüşmeler yapmasın. Türkiye IMF defterini kapattı, kenara attı.

Birilerinin eski siyasi pozisyonundaki alışkanlıklarının depreştiğini görüyoruz. Bu millet Kemal Derviş'in Türkiye'ye nasıl getirildiğini biliyor, artık o devirler geride kaldı. Türkiye, Kemal Derviş modeline dönmeyecek."

31 MART SEÇİM SONUÇLARI

Yerel seçim sonuçlarının parti içinde değerlendirilmesinin yapıldığını anlatan Kurtulmuş şöyle konuştu:

"Seçimle ilgili uzun uzun müzakereler yapıldı. Bundan sonraki süreçte AK Parti yeni bir yol haritası belirlemeye başladı. Öncelikle partinin kongre süreçlerinin başlayacak olması, 2023'e hazırlanma, yenilenme imkanı vermesi bakımından önemlidir.

Partinin yeniden güçlenmesini ve özellikle söylem alanında AK Parti'nin 4 temel özelliğini yeniden vurgulayarak yolumuza devam edeceğiz."

Tarih : 25.9.2019
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.